Veido masažuoklis "Revival 3D"
search
  • Veido masažuoklis "Revival 3D"
  • Veido masažuoklis "Revival 3D"
  • Veido masažuoklis "Revival 3D"
  • Veido masažuoklis "Revival 3D"
  • Veido masažuoklis "Revival 3D"

Veido masažuoklis "Revival 3D"

50,00 €
Standartinė pardavimo sąskaita faktūra (įmonė ne PVM mokėtojas) Numatomas prekės pristatymo terminas: 14 dienų

Puiki.lt rekomenduoja.

 

Privatumo politika

 

Prekių pristatymas

 

Prekių grąžinimas

Mūsų privatumo politika

Mūsų privatumo politikoje paaiškinami mūsų principai, kai kalbama apie jūsų informacijos rinkimą, apdorojimą ir saugojimą. Šioje politikoje konkrečiai paaiškinama, kaip naudojame slapukus, ir kokios yra jų valdymo galimybės.

  • Kas yra slapukai?

    Slapukai yra mažos duomenų dalys, saugomos tekstiniuose failuose, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kai į naršyklę įkeliamos svetainės. Jie plačiai naudojami norint „prisiminti“ jus ir jūsų nuostatas vieno apsilankymo ar kelių pakartotinių apsilankymų metu

  • Kaip naudojame slapukus

    Slapukus naudojame įvairiais tikslais. Kai kurie slapukai būtini dėl techninių priežasčių; kai kurie leidžia suasmenintą patirtį tiek lankytojams, tiek registruotiems vartotojams; o kai kurie leidžia rodyti reklamą iš pasirinktų trečiųjų šalių tinklų.

  • Slapukų valdymas

    Lankytojai gali norėti apriboti slapukų naudojimą arba visiškai neleisti jiems nustatyti. Jei išjungsite slapukus, atminkite, kad kai kurios mūsų paslaugos funkcijos gali tinkamai neveikti

  • Informacija, kurią renkame

    Informaciją apie jus renkame tik tuo atveju, jei turime priežasčių tai daryti, pavyzdžiui, norėdami teikti paslaugas, bendrauti su jumis arba pagerinti savo paslaugas.

Esame įsipareigoję išlaikyti mūsų svetainės lankytojų pasitikėjimą. Mes nerenkame, neparduodame, nuomojame ir neprekiaujame el. pašto sąrašais ar bet kokiais duomenimis su kitomis įmonėmis ir įmonėmis. Peržiūrėkite mūsų privatumo politikos puslapį ir perskaitykite išsamią informaciją apie tai, kada ir kodėl renkame jūsų asmeninę informaciją, kaip ją naudojame, ribotas sąlygas, kuriomis galime ją atskleisti kitiems, ir kaip ją saugome.

Retkarčiais galime keisti slapukų ir privatumo politiką. Ši politika galioja nuo 2018 m. gegužės 24 d.

Puiki.lt rekomenduoja.

  • Medžiaga: plastikas;
  • Išmatavimai: teirautis.

Privalumai

  • Patogus laikyti rankose;
  • Puikus dydis, tinkantis visiems;
  • Patogiai išlenkta rankena, skirta patogiam masažuoklio laikymui;
  • Masažiniai rutuliai - maloniai sukasi;
  • Ši prekė vidutinio svorio, tad nėra per daug lengva bei per daug sunki;
  • Padengtas patikumu sidabro spalvos sluoksniu;
  • Daugiaubriaunės galvutės - optimalliems masažo potyriams.

Pakuotėje:

  • Veido masažuoklis.
G-14452

SAUGUS ATSISKAITYMAS!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

  • Naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis. Tai paprasta ir visiškai saugu! Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje.
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
Pastabos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios vaizdo nuorodos ar rodomi vaizdai (iš kitų tinklalapių) yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Tinklalapyje esančiuose rubrikų ir/ar prekių puslapiuose gali būti publikuotina informacija: naujienos, straipsniai, patarimai, pasiūlymai ir pastabos, kurie yra bendro pobūdžio ir nėra prekės aprašymas, o yra tik papildoma informatyvi informacija. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad pristatymo terminai gali skirtis nuo nurodytų užsakymo pateikimo metu ir / arba Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį (tokiais atvejais, Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas). Jeigu pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje - praneškite mums el. paštu.

Veido masažų nauda

Masažas yra viena iš efektyviausių procedūrų, kurios taikomos grožio srityje. Masažo metu yra dirginami odos, raumenų receptoriai, impulsai yra perduodami į centrinę nervų sistemą ir iš jos gaunamos atsakomosios reakcijos. Masažo metu pagerėja audinių kraujotaka, medžiagų apykaita, kraujo nutekėjimas venomis, pagerėja limfos apykaita, taip pat pakyla odos temperatūra.

Masažo efektyvumas

Masažo efektyvumas priklauso nuo to, kaip dažnai yra atliekamos procedūros. Tam, kad turėtume nuolatinį rezultatą, veido masažo seansus rekomenduojama atlikti kelis kartus per metus. Veido masažas yra efektyvus esant smulkioms raukšlelėms, atsiradus pavargusiai, papilkėjusiai odai, po masažo raukšlės išsilygina, išnyksta, kadangi pagerėja kraujotaka, padidėja odos tonusas. Nuolatinis efektas gaunamas tik reguliariai taikant masažo procedūras.

Norint, kad masažas būtų efektyvus, svarbu dėmesį atkreipti ir į žmogaus psichologinę būseną, todėl svarbu pasirinkti tinkamus metodus, masažo intensyvumą ir laiką. Žmonės nežino arba nesusimąsto, kad veido masažas ne ką mažiau padeda atsipalaiduoti nei viso kūno masažas. Veido masažas yra lygiai taip pat efektyvus norint atsipalaiduoti, pailsinti pavargusį kūną ir mintis. Procedūros metu turėtų būti masažuojama ne tik veido sritis, bet ir dekoltė, kaklas, pečių linija ir rankos. Tad apsilankius pas tinkamą specialistą veido masažui, gausite dvigubą naudą – pailsėsite bei sustiprinsite veido raumenis, dėl to veidas atrodys jaunesnis ir sveikesnis.

Kodėl veido masažas?

Neramus gyvenimo būdas, kupinas streso ir nuolatinio bėgimo, nemigos, galų gale net ir oro tarša įtakoja mūsų odos būklę ir greitesnį raukšlių atsiradimą. Rinkoje esti nemažai priemonių, kurios žada efektyviai kovoti su senėjimo požymiais, tačiau mes renkamės masažą – jis leidžia mums atsipalaiduoti, atsipūsti nuo dienos vargų, skirti laiko, prabangaus laiko, tik sau, o produktai, kuriuos naudoja masažuotoja ar kosmetologė, tepami kur kas gausiau, jų ingredientai skiriasi, yra prabangesni ir turtingesni bei atrinkti, geriau įsigeria į odą, judesiai skatina geresnę kraujo cirkuliaciją, o tai leidžia pastebėti akivaizdų rezultatą vos po pirmo karto. Ar pastebi jį po pirmojo kremo potepio?

Veido masažų nauda

Poveikis odai yra dvejopas – tai, ką mes akivaizdžiai matome ir nematomi, kūne vykstantys procesai:

  • aktyvinama kraujotaka;
  • veido ląstelės efektyviau aprūpinamos reikalingomis maisto medžiagomis bei būtinu deguonimi;
  • dėl pagerėjusios limfos sistemos darbo, vyksta efektyvesnis toksinų pasišalinimas;
  • pašalinamos senos, suragėjusios odos ląstelės;
  • išsivalo užkimštos poros, sumažėja spuogai – tai itin aktualu paauglystėje;
  • efektyviai susitvarkoma su išsiplėtusių kapiliarų problema;
  • oda tampa pastebimai jaunesnė, švelnės, skaistesnė;
  • mažėja patinimai, daugelį varginantys tamsūs ratilai po akimis;
  • stiprinami audiniai, tas įgalina pasiekti matomą raukšlių sumažėjimą, suglebusios odos sustangrėjimo efektą. Kalbant apie šį jauninantį poveikį, būtina žinoti, jog prireikia nemažai seansų (tai ne stebuklingas medikamentas, kurio viena injekcija iškart atneša ryškią permainą, tačiau kartu ir riziką, susijusią su galimu šalutiniu pavojumi), būtina keisti ir savo gyvenimo būdą. Veido masažas – natūrali priemonė siekiantiems ne tik lygios veido odos, bet ir sąlygojanti visą aibę kitų teigiamų efektų.

Masažas, kai stimuliuojama veido oda, teigiama veikia iš pažiūros tiesioginio ryšio neturinčias funkcijas – pagerėja miego kokybė, gali išnykti ir kankinantys galvos skausmai.

Pagrindinė masažo nauda

Oda – žmogaus sveikatos ir vidinės būsenos atspindys. Stresas, įtampa, nuovargis, beprotiškas gyvenimo tempas bei vidiniai žmogaus išgyvenimai pirmiausiai pastebimi odoje. Masažai – tai viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų sveikatai gerinti. Istorija liudija, kad jau senovės egiptiečiai užsiminė apie masažo naudą, o pirmieji pripažino jo gydomąją reikšmę kinai – 3000 m. pr. Kr. Kaip jėgų atstatymo, atpalaidavimo ir gydymo būdai buvo rekomenduojami jau nuo romėnų ir graikų laikų. Ne tik tuometiniai gydytojai, bet ir filosofai rekomenduodavo masažą kaip atstatančią ir stiprinančią priemonę po mūšio, taip pat kūno bei proto sveikatai palaikyti.

Masažas yra viena iš efektyviausių procedūrų, kurios taikomos grožio srityje. Masažo metu yra dirginami odos, raumenų receptoriai, impulsai yra perduodami į centrinę nervų sistemą ir iš jos gaunamos atsakomosios reakcijos. Masažo metu pagerėja audinių kraujotaka, medžiagų apykaita, kraujo nutekėjimas venomis, pagerėja limfos apykaita, taip pat pakyla odos temperatūra.

Pagrindinė masažo nauda – raumenų ir emocinės įtampos mažinimas, kraujo ir limfos apytakos stimuliavimas. Masažas pagreitina prakaito ir riebalinių liaukų veiklą, padeda suderinti endokrininę ir nervų sistemą. Atliekant masažą, nuo kūno paviršiaus pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, oda geriau kvėpuoja, tampa elastingesnė, lygi. Masažas sumažina nuovargį, o sveikam žmogui suteikia žvalumo, didina darbingumą.

Poveikis raumenims ir širdžiai

Masažas didina darbingumą ir stiprina raumenis. Masažuojamame plote spartėja arterinė kraujotaka, todėl organizmui lengviau maitinti audinius. Masažas taip pat pagerina kraujo pasiskirstymą tarp raumenų ir vidaus organų. Masažo veikiamos paviršinės ir giluminės kraujagyslės tai susispaudžia, tai vėl išsiplečia – taip sumažėja arterinės didžiojo kraujotakos rato dalies pasipriešinimas, taigi palengvinamas širdies darbas. Masažuojant pilvą mažėja arterinis kraujospūdis – toks masažas ypač rekomenduojamas sergantiems hipertonija. Priklausomai nuo masažo tipo, veikiami paviršiniai arba giluminiai organizmo audiniai. Tačiau masažas veikia ne tik liečiamą plotą, bet ir daugelį už šio ploto esančių organų bei sistemų.

Poveikis nervų sistemai

Nervų sistema anksčiau negu kitos organų sistemos užregistruoja mechaninį paciento odos sudirginimą. Taikant įvairius masažo veiksmus, kaitaliojant jų intensyvumą bei trukmės laiką, galima įtakoti galvos smegenų žievės funkcinę būseną arba padidinti centrinės nervų sistemos jaudrumą, sustiprinant ir pagyvinant slopinamus refleksus. Tokiu būdu, pagerinus nervinių skaidulų maitinimą bei jų aprūpinimą deguonimi, palengvinamas taip pat ir nervinių impulsų perdavimas šių skaidulų atšakomis. Subjektyvūs, pacientų fiksuojami pojūčiai, kuomet teisingai taikomi masažuojantys veiksmai, masažo metodika ir technikos bei tiksliai nustatoma procedūros trukmė, yra apibūdinami kaip maloniai po visą kūną sklindanti šiluma, bendras savijautos pagerėjimas, padidėjęs tonusas ir akivaizdžiai sustiprėjusi bendra fizinė organizmo būklė. Jeigu masažas atliekamas neteisingai, gali pasireikšti bendras kūno silpnumas, nemalonus (slegiantis) nuovargio jausmas, dirglumas, širdies „mušimas“, skausmai, galvos svaigimas ir pan.

Poveikis odai

Tiek atliekant gydomąjį, tiek kosmetinį masažą nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės, ji lengviau aprūpinama deguonimi, pagerėja riebalinių ir prakaito liaukų veikla. Po masažo oda tampa švelni ir elastinga. Oda atlieka itin svarbia funkciją – jos paviršiuje yra daugybė receptorių, padedančių sąveikauti su aplinka. Oda dalyvauja medžiagų apykaitos ir imunobiologiniuose organizmo procesuose. Masažas – vienas efektyviausių metodų stiprinti šias funkcijas.

Poodinis riebalinis audinys

Masažo metu mechaninė energija virsta šilumine, dėl to odos ir poodiniuose audiniuose temperatūra pakyla, į masažuojamą kūno dalį priteka daugiau kraujo. Gerėja odos ir poodinio ląstelyno aprūpinimas krauju ir tuo pačiu pagerinama viso organizmo medžiagų apykaita. Nustatyta, kad masažuojant mažėja riebalinio sluoksnio atsargos, tačiau ne tiesiogiai veikiant riebalinį audinį, bet masažavimo veiksmais įtakojant bendrą, viso organizmo, medžiagų apykaitą.

Poveikis limfinei sistemai

Masažas veikia taip pat ir limfinę sistemą. Limfa yra jungiamasis audinys tarp kraujo ir audinių ląstelių. Ji nuolat skalauja kiekvieną ląstelę, todėl būtent per limfą vyksta audinių ir kraujyje esančių medžiagų apykaita. Dėl to limfos cirkuliavimo pagreitinimas masažo eigoje sudaro ypač palankias sąlygas šiems procesams vykti.
Būtina paminėti, jog limfinis aparatas atlieka gynybinę organizmo funkciją, jo dėka limfiniuose mazguose sulaikomi įvairiausi mikroorganizmai.

Infekcijos metu limfmazgiai paprastai padidėja, pasidaro skausmingi. Jų oda parausta, pasidaro karšta ir liečiant skausminga. Tokiu atveju masažuoti draudžiama, nes pagreitinus limfos nutekėjimą, sudaromos sąlygos infekcijai išplisti po visą organizmą.

Bendrojo masažo nauda

Atliekant bendrąjį masažą iš pradžių masažuojama priekinė kūno dalis (rankos, kojos, pilvas), paskui – užpakalinė. Taip vienu metu daromas poveikis dideliam receptorių plotui. Kaip tik todėl masažas išsiskiria itin naudingu terapiniu poveikiu. Visų pirma masažas teigiamai veikia nervų sistemą, ją nuramina. Pavyzdžiui, net labai susijaudinęs žmogus glostomas nusiramina, gali užmigti, jo miegas tampa gilesnis, ramesnis. Bendrasis masažas taip pat reguliuoja vegetatyvines organizmo funkcijas: kvėpavimą, kraujotaką, virškinimą, kraujo susidarymą. Masažuojant stimuliuojami termoreguliacijos procesai, gerėja medžiagų apykaita audiniuose.