Elektroninis vaikiškas žaislas "Mažasis būgnininkas" (vaikų ugdymui, aukštos kokybės, LED)
Puikus žaislas muzikiniam vaiko ūgdytumi ir kūrybiškumo skatinimui. Išmatavimai: 15 x 10 x 10 cm.
Privatumo politika
Prekių pristatymas
Prekių grąžinimas
Mūsų privatumo politika
Mūsų privatumo politikoje paaiškinami mūsų principai, kai kalbama apie jūsų informacijos rinkimą, apdorojimą ir saugojimą. Šioje politikoje konkrečiai paaiškinama, kaip naudojame slapukus, ir kokios yra jų valdymo galimybės.
-
Kas yra slapukai?
Slapukai yra mažos duomenų dalys, saugomos tekstiniuose failuose, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kai į naršyklę įkeliamos svetainės. Jie plačiai naudojami norint „prisiminti“ jus ir jūsų nuostatas vieno apsilankymo ar kelių pakartotinių apsilankymų metu
-
Kaip naudojame slapukus
Slapukus naudojame įvairiais tikslais. Kai kurie slapukai būtini dėl techninių priežasčių; kai kurie leidžia suasmenintą patirtį tiek lankytojams, tiek registruotiems vartotojams; o kai kurie leidžia rodyti reklamą iš pasirinktų trečiųjų šalių tinklų.
-
Slapukų valdymas
Lankytojai gali norėti apriboti slapukų naudojimą arba visiškai neleisti jiems nustatyti. Jei išjungsite slapukus, atminkite, kad kai kurios mūsų paslaugos funkcijos gali tinkamai neveikti
-
Informacija, kurią renkame
Informaciją apie jus renkame tik tuo atveju, jei turime priežasčių tai daryti, pavyzdžiui, norėdami teikti paslaugas, bendrauti su jumis arba pagerinti savo paslaugas.
Esame įsipareigoję išlaikyti mūsų svetainės lankytojų pasitikėjimą. Mes nerenkame, neparduodame, nuomojame ir neprekiaujame el. pašto sąrašais ar bet kokiais duomenimis su kitomis įmonėmis ir įmonėmis. Peržiūrėkite mūsų privatumo politikos puslapį ir perskaitykite išsamią informaciją apie tai, kada ir kodėl renkame jūsų asmeninę informaciją, kaip ją naudojame, ribotas sąlygas, kuriomis galime ją atskleisti kitiems, ir kaip ją saugome.
Retkarčiais galime keisti slapukų ir privatumo politiką. Ši politika galioja nuo 2018 m. gegužės 24 d.
Kūdikystė – įpatingai imlus žmogaus gyvenimo periodas. Bet koks įspūdis ir patirtis, įgyti iki 3 metų amžiaus, tampa susiformavusios asmenybės dalimi.
Maži vaikai visada yra pasiruošę mokytis ir sugeba išmokti bet ką. Tai, ką vaikas be vargo įsisavina iki 3 metų, vėliau pavyksta sunkiau arba visai nebepavyksta.
Vaiko amžius iki 3 metų - geriausias laikas mokytis.
Pasaulio medikai ir pedagogai priėjo vienos išvados, kad ugdymas muzikos pagalba turi įpatingą reikšmę. Vienintelis kūdikio gebėjimas – klausa - yra tiek pat išsivysčiusi, kaip ir suaugusio žmogaus! Todėl ir renkamės veikti vaiko augimą ir vystymąsi per garsą.
Užsiėmimai bei muzikos terapija teigiamai veikia kūdikio sveikatą ir spartina visapusišką jų vystymąsi.
Tačiau, kaip rodo įvairių šalių mokslininkų tyrimai, šeimose nyksta muzikavimo tradicijos. Dėl šios priežasties ankstyvojo muzikinio ugdymo šalininkai rekomenduoja rengti muzikinius kursus tėvams. Juose galėtų būti pabrėžiamas dainų, ritmų, muzikinių žaidimų ir judesių mokymasis, skatinamas tėvų dainavimas, jų teigiamas požiūris į savo balsą bei dainavimą. Daugelis mokslininkų teigia, kad tėvų dainavimas yra reikšminga abipusių santykių forma. Todėl muzikos pedagogai turėtų skatinti tėvus kartu su savo vaiku muzikuoti, kurti savo repertuarą, pagrįstą abipuse patirtimi. Toks repertuaras galėtų parodyti, kaip atsiskleidžia svarbūs ilgai trunkantys ryšiai tarp tėvo ir vaiko, kurie kinta ir vystosi kartu su vaiko branda. Labai svarbu siekti, kad tokie užsiėmimai taptų vaikų ir tėvų bendravimo būdu.
4 –10 mėnesių kūdikiai jau sugeba daugiau judėti, sukioja galvytę ir, sėdėdami ant suaugusiojo kelių, gali lengvai užsiimti klausymosi pamokėlėmis.
Tyrimų apžvalga rodo, kad kūdikis jau yra pakankamai gabus klausytojas. Muzikos mokymasis prasideda tada, kai pradeda funkcionuoti girdėjimo aparatas, kuris būna jau gana gerai išsivystęs jam gimus. Kitaip tariant, akivaizdu, kad kūdikių smegenys jau gyvenimo pradžioje kaupia muzikinę patirtį. Pirmaisiais gyvenimo metais mažyliai ne tik suvokia muzikos ypatybes, pateiktas atskirai ir muzikos kontekste, bet taip pat klausydamiesi aiškiai parodo, kokiems dainininkams, dainavimo intonacijoms ar kokioms muzikos kūrinių versijoms teikia pirmenybę. Priminsime, kad vaikams labiausiai patinka aukšti tonai, specialiai jiems skirta muzika, ypač kai tėvai ar auklėtojai dainuoja specialiai jiems.
Taigi ankstyvajame kūdikio amžiuje būtina gana dažnai pateikti tam tikrų įspūdžių, kad paaugęs kūdikis natūraliai reaguotų į aplinką. Jei norime, kad vaikai įsisavintų ritminę pulsaciją, jie turi ją patirti tuo metu, kai jų smegenys dar tik vystosi. Jei norime, kad vaikai išmoktų gerai dainuoti, jie turi dažnai girdėti gerai dainuojant. Jei norime, kad paaugę vaikai reaguotų į muziką aktyviai dainuodami ar šokdami, turime jiems raiškiai perteikti muziką ir judesį ankstyvaisiais jų gyvenimo metais.
Maži vaikai dažnai muzikos klausosi ir juda pagal muziką kartu. Kūdikiai reaguoja į muziką judindami visą kūną. Šis amžius – tai sensorinis-motorinis kognityvinio vystymosi periodas. Šiuo metu vaikai mokosi per savo pojūčius ir judesius.
Kūdikis ir jau pradedantis vaikščioti vaikas vysto savo klausymosi žodyną. Jį sudaro viskas, kas susiję su muzika, ką vaikas gali įsiminti prieš pats pradėdamas muzikuoti. Svarbiausias muzikos klausymosi žodyno vystymosi laikas yra iki vaikui sukanka 18 mėnesių (Gordon, 1999). Todėl labai svarbu kuo anksčiau įtraukti vaikus į muzikos klausymosi procesą.
E. Dalcroze buvo įsitikinęs, kad vaikai išsiugdo meilę muzikai ir jos vertinimą ritmingais judesiais. Jis manė, kad judėjimo pagal muziką patirtis turi prasidėti jau pirmaisiais gyvenimo metais. Ankstyvojo amžiaus kūdikiai gali pajudinti tik rankas ir kojas. Todėl mokytojai turi padėti jiems judėti dainuodami ritmiškas daineles arba pagal muzikos įrašus. Mokytojai turi švelniai judinti kūdikių rankas ir kojas pagal muziką. Su kūdikiais galima linguoti, šokinėti, suptis ir šokti pagal muziką. Šie veiksmai sukuria „girdėjimo-jutimo ryšį“. Šis ryšys vėliau padeda vaikui išsiugdyti nuolatinį ritmą.
Elektroninis vaikiškas žaislas "Mažasis būgnininkas"
- Medžiaga: plastikas "ABS";
- Išmatavimai: 15 x 10 x 10 cm;
- Pakuotės dydis: 18 x 11 x 12 cm;
- Svoris: 89 g;
- Galia: 4 x AA baterijos (baterijos nepridedamos);
Privalumai
- Garsinis mokymas skatina klausos ir garso supratimą.
- Su šiuo žaislu - vaikas lytėdamas geriau pažinins aplinką.
- Su šiuo žaislu - vaikas treniruos estetinę viziją ir kūrybiškumą.
Pakuotės turinys:
- 1 x Elektroninis vaikiškas žaislas.
Pakuotė
- Pakuotės svoris: 213 g;
- Produkto dydis: 15 x 10 x 10 cm;
- Pakuotės dydis: 18 x 11 x 12 cm.
Svarbi informacija
- Mažyliui žaidžiant su šiuo žaislu - būtina suaugusiųjų priežiūra
Informacija anglų kalba
Features:
- Touch sensitive desktop electronic drumset.
- This tiny drumset that really works. Unlike a desktop guitar that wouldn't really work.
- Great sound of internal speaker.
- Tap with your fingers to play the drums or cymbals.
- Will not go deaf and drive away your neighbors in the process of learning on this desktop drum kit.
- Finger drum is really fun to play.
- A must item for children uses and gifts.
- design for demonstrating your drum music by your own through touch panel.
- Contains touch panels for all components, including bass, cymbal and 3 side drums.
- Just touch the panel with your fingertips, and music would be voiced.
- Performs demo / record / playback function.
- Play with your fingertips. No drum stick required.
- Simply strike the drums and each will light up.
Specification:
- Vision training train aesthetic vision and creativity.
- Auditory training inspire the development of hearing and understanding of sound.
- Tactility training tactile texture inspired by cognitive and tactile awareness.
Product Safety Disclaimer:
- We do not accept any responsibility or liability for misuse of this or any other product.
- All our products are extensively tested to comply with rigorous and strict QC standards.
- For certain products (e.g. toys, knives, etc.), we recommend proper supervision as we cannot be held liable for misuse or accidents.
SAUGUS ATSISKAITYMAS!
Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:
- Naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis. Tai paprasta ir visiškai saugu! Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje.