Akustinės ausinės telefonui "Safe Guard Pro Deluxe 6"
Privatumo politika
Prekių pristatymas
Prekių grąžinimas
Mūsų privatumo politika
Mūsų privatumo politikoje paaiškinami mūsų principai, kai kalbama apie jūsų informacijos rinkimą, apdorojimą ir saugojimą. Šioje politikoje konkrečiai paaiškinama, kaip naudojame slapukus, ir kokios yra jų valdymo galimybės.
-
Kas yra slapukai?
Slapukai yra mažos duomenų dalys, saugomos tekstiniuose failuose, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kai į naršyklę įkeliamos svetainės. Jie plačiai naudojami norint „prisiminti“ jus ir jūsų nuostatas vieno apsilankymo ar kelių pakartotinių apsilankymų metu
-
Kaip naudojame slapukus
Slapukus naudojame įvairiais tikslais. Kai kurie slapukai būtini dėl techninių priežasčių; kai kurie leidžia suasmenintą patirtį tiek lankytojams, tiek registruotiems vartotojams; o kai kurie leidžia rodyti reklamą iš pasirinktų trečiųjų šalių tinklų.
-
Slapukų valdymas
Lankytojai gali norėti apriboti slapukų naudojimą arba visiškai neleisti jiems nustatyti. Jei išjungsite slapukus, atminkite, kad kai kurios mūsų paslaugos funkcijos gali tinkamai neveikti
-
Informacija, kurią renkame
Informaciją apie jus renkame tik tuo atveju, jei turime priežasčių tai daryti, pavyzdžiui, norėdami teikti paslaugas, bendrauti su jumis arba pagerinti savo paslaugas.
Esame įsipareigoję išlaikyti mūsų svetainės lankytojų pasitikėjimą. Mes nerenkame, neparduodame, nuomojame ir neprekiaujame el. pašto sąrašais ar bet kokiais duomenimis su kitomis įmonėmis ir įmonėmis. Peržiūrėkite mūsų privatumo politikos puslapį ir perskaitykite išsamią informaciją apie tai, kada ir kodėl renkame jūsų asmeninę informaciją, kaip ją naudojame, ribotas sąlygas, kuriomis galime ją atskleisti kitiems, ir kaip ją saugome.
Retkarčiais galime keisti slapukų ir privatumo politiką. Ši politika galioja nuo 2018 m. gegužės 24 d.
Didžiausias kada nors atliktas tyrimas patvirtina: mobiliojo ryšio spinduliuotė gali sukelti vėžį
Mokslininkai paprašė Pasaulio sveikatos organizacijos tarptautinės vėžio tyrimų agentūros iš naujo įvertinti mobiliųjų telefonų kancerogeniškumą po to, kai „Ramazzi“ institutas (RI) bei JAV vyriausybės tyrimai pranešė, jog vis kartojasi tie patys, neįprasti vėžiniai susirgimai.
Tyrėjai kartu su garsiojo „Ramazzi“ instituto mokslininkais pranešė, kad didelės apimties, visą laboratorijos gyvūnų gyvenimą trukusio tyrimo metu buvo nustatyta, jog veikiami mobiliojo ryšio bokšto skleidžiama radiacija, jie susirgo vėžiu. Kitas, 25 mln. JAV dolerių kainavęs JAV nacionalinės toksikologijos programos (NTP) tyrimas, kuriame žiurkės buvo veikiamos kur kas didesniu mobiliųjų telefonų radiacijos kiekiu, taip pat nustatė neįprasto širdies vėžio, vadinamo švanoma, susirgimus. Be to, RI tyrimas nustatė piktybinių smegenų navikų moteriškos lyties žiurkėse bei priešvėžinių būklių, įskaitant Švano ląstelių hiperplazijos, pagausėjimą abiejų lyčių žiurkėse.
„Mūsų rezultatai su žiurkėmis, kai jos yra veikiamos aplinkoje aptinkamu radiacijos kiekiu, sutampa su JAV NTP tyrimu ir sustiprina gautų rezultatų patikimumą. Kartu šie tyrimai suteikia pakankamai įrodymų, leidžiančių kreiptis į tarptautinę vėžio tyrimų agentūrą ir prašyti iš naujo įvertinti ir klasifikuoti jų išvadas dėl mobiliojo ryšio bokšto skleidžiamos spinduliuotės kancerogeniškumo žmogui“,- sakė Fiorella Belpoggi, mokslų daktaras, tyrimo autorius ir RI tyrimų direktorius.
„Ramazzini“ tyrimo metu 2448 Sprague-Dawley žiurkės nuo gimimo iki mirties, maždaug 19 valandų per dieną buvo veikiamos aplinkoje aptinkamos mobiliojo ryšio bokšto skleidžiamu radiacijos kiekiu (1.8 GHz GSM radijo dažnio spinduliuotė (RFR) susidedanti iš 5, 25 ir 50 V/m). RI tyrime naudojo bazinės stoties skleidžiamą radiacijos kiekį kaip, pavyzdžiui, mobiliojo ryšio bokštų antenos. Spinduliuotė buvo kur kas mažesnė negu NTP tyrime, kur buvo naudojama mobiliųjų telefonų skleidžiama radiacija.
„Spinduliuotės kiekiai, naudoti „Ramazzi“ tyrime buvo mažesni nei JAV FCC leistinas kiekis. Kitaip tariant, žmogus teisiškai gali būti veikiamas tokiu kiekiu radiacijos. Ir visgi vėžys išsivystė gyvūnų organizmuose, nors jie buvo veikiami leistinu spinduliuotės kiekiu. „Ramazzi“ rezultatai sutampa su NTP tyrimo rezultatais, o tai rodo, kad tyrimas yra patikimas“,- paaiškino Ronald Melnick, mokslų daktaras, buvęs vyresnysis NIH toksikologas, kuris suplanavo NTP tyrimą, šiuo metu dirba vyresniuoju mokslo patarėju „Environmental Health Trust“ (EHT). „Valdžia turėtų sugriežtinti spinduliuotės normas tam, kad apsaugotų visuomenę nuo šios žalingos, ne terminės spinduliuotės.“
Akustinės ausinės telefonui "Safe Guard Pro Deluxe 6"
- Pagerinkite skambučių kokybę.
- Prijungus telefoną, galima skambinti.
- Pašalinkite 96% mobiliųjų telefonų radiacijos.
- Garsumo reguliavimas.
- Veikia su visais mobiliaisiais įrenginiais, adapteriais, kuriuos galima įsigyti kaip priedus.
- Veikia su visais kompiuteriais, USB adapteriu ir skirstytuvo laidu, kuriuos galima įsigyti kaip priedus.
- Medžiagos: plastikas, elektronikos komponentai.
SAUGUS ATSISKAITYMAS!
Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:
- Naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis. Tai paprasta ir visiškai saugu! Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje.