Katalogas

Įjungti filtrai

Matavimo prietaisai Yra 13 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Elektros
 • Termometrai
 • Svarstyklės

  Mes siūlome platų elektroninių svarstyklių asortimentą laboratorijoms, vaistinėms, juvelyrikos parduotuvėms, prekybos ir pramonės įmonėms, kur yra pateikiami aukščiausi reikalavimai patikimumui ir aplinkos poveikio atsparumui.

 • Alkotesteriai

  Alkotesteris (alkoholio matuoklis) - prietaisas, skirtas nustatyti alkoholio koncentracijai iškvėptame ore. Alkotesteriai skirtsomi į puslaidininkinius ir elektrocheminius. Puslaidininkiniai alkotesteriai skirti asmeniniam naudojimui, greičiau praranda tikslumą ir reikalauja dažnesnio kalibravimo (kas ~200 testų arba kas 6 mėnesius). Elektrocheminiai alkotesteriai pasižymi didesniu patikimumu ir tikslumu nei puslaidininkiniai, gali išlikti tikslūs tūkstančius testų. Alkotesteriai skirti kokybiškam ir itin tiksliam testų atlikimui. Profesionalūs alkotesteriai pasižymi greitu rezultato pateikimu, greitai atsistato nuo prieš tai atlikto testo, tad puikiai tinka testuoti didelius būrius žmonių per trumpą laiką. Dažniausiai profesionalūs alkotesteriai naudojami vidutinėse ir stambiose įmonėse. Profesionalūs alkotesteriai pagaminti taikant naujausias pasaulines technologijas. Mūsų kataloge esantys alkotesteriai turi gausybe patogių funkcijų: pūtimo greičio ir pūtimo laiko reguliavimo galimybę, galimybę įvesti visus reikalingus duomenis į prietaisą kvito spausdinimui, klaviatūros pagalbą bei kitas funkcijas, užtikrinančias tikslaus rezultato pasiekimą bei patogų naudojimąsi prietaisu. Pavyzdžiui alkotesteris Alkotesteris „tiger“ yra labai patogūs atliekant reidinius/srautinius patikrinimus.

 • Žingsniamačiai

  Kokybiškas žingsniamatis – puiki dovana bėgiojimo ir aktyvaus gyvenimo entuziastui. Žingsniamatis matuoja ne tik per dieną nueitus žingsnius, bet ėjimo ar bėgimo greitį, trukmę, sudegintas kalorijas. Išmanieji būsenos sekikliai skirti tiek paprastam, be didelio fizinio pasirengimo, žmogui ir profesionaliam sportininkui. Žingsniamatis padės sekti savo sportinius rezultatus, nubėgtą ar nueitą atstumą, bet ir apskritai bendrą aktyvumą, miego kokybę ir pan. Sukaupti laikotarpio duomenys leis lengvai padaryti analizę ir išvadas leidžiančias pagerinti savo fizinę būklę bei sveikatą. Gyvenkite aktyviai su mūsų žingsniamačiais!

 • Kiti prietaisai

  Vandens kokybės matuokliai - prietaisai pasižymi savo funkcionalumu, greita reakcija ir patikimais matavimų rezultatais. Visi vandens kokybės matuokliai turi apšviečiamą ekraną, senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio bei lengvai valdomi. Prietaisai pritaikyti naudoti įvairiose pramonės šakose, laboratorijose ir diagnostikos centruose, tiriant ir kontroliuojant vandens kokybę. Mūsų vandens kokybės matuokliai puikiai tiks ieškantiems tikslumo ir patikimumo.

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 13 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 13 dalykų