Šildantis juosmenį diržas "Nuostabi šiluma" (USB)
search
  • Šildantis juosmenį diržas "Nuostabi šiluma" (USB)

Šildantis juosmenį diržas "Nuostabi šiluma" (USB)

50,00 €
No tax Numatomas prekės pristatymo terminas: 14 dienų

Dydis: vienas dydis. Su maitinimo adapteriu. USB Išėjimo įtampa: 5V/DC.

Quantity
Pristatysime per 21 dieną

 

Privatumo politika

 

Prekių pristatymas

 

Prekių grąžinimas

Mūsų privatumo politika

Mūsų privatumo politikoje paaiškinami mūsų principai, kai kalbama apie jūsų informacijos rinkimą, apdorojimą ir saugojimą. Šioje politikoje konkrečiai paaiškinama, kaip naudojame slapukus, ir kokios yra jų valdymo galimybės.

  • Kas yra slapukai?

    Slapukai yra mažos duomenų dalys, saugomos tekstiniuose failuose, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kai į naršyklę įkeliamos svetainės. Jie plačiai naudojami norint „prisiminti“ jus ir jūsų nuostatas vieno apsilankymo ar kelių pakartotinių apsilankymų metu

  • Kaip naudojame slapukus

    Slapukus naudojame įvairiais tikslais. Kai kurie slapukai būtini dėl techninių priežasčių; kai kurie leidžia suasmenintą patirtį tiek lankytojams, tiek registruotiems vartotojams; o kai kurie leidžia rodyti reklamą iš pasirinktų trečiųjų šalių tinklų.

  • Slapukų valdymas

    Lankytojai gali norėti apriboti slapukų naudojimą arba visiškai neleisti jiems nustatyti. Jei išjungsite slapukus, atminkite, kad kai kurios mūsų paslaugos funkcijos gali tinkamai neveikti

  • Informacija, kurią renkame

    Informaciją apie jus renkame tik tuo atveju, jei turime priežasčių tai daryti, pavyzdžiui, norėdami teikti paslaugas, bendrauti su jumis arba pagerinti savo paslaugas.

Esame įsipareigoję išlaikyti mūsų svetainės lankytojų pasitikėjimą. Mes nerenkame, neparduodame, nuomojame ir neprekiaujame el. pašto sąrašais ar bet kokiais duomenimis su kitomis įmonėmis ir įmonėmis. Peržiūrėkite mūsų privatumo politikos puslapį ir perskaitykite išsamią informaciją apie tai, kada ir kodėl renkame jūsų asmeninę informaciją, kaip ją naudojame, ribotas sąlygas, kuriomis galime ją atskleisti kitiems, ir kaip ją saugome.

Retkarčiais galime keisti slapukų ir privatumo politiką. Ši politika galioja nuo 2018 m. gegužės 24 d.

  • Dydis: vienas dydis.
  • USB Išėjimo įtampa: 5V/DC;
  • Pirmas nustatymas (raudona šviesa), temperatūra apie 44 ℃.
  • Antroji nustatymas (balta šviesa), temperatūra yra apie 41 ℃.
  • Trečioji nustatymas (mėlyna šviesa), temperatūra yra apie 38 ℃.
  • Maitinimo adapteris Išėjimo įtampa: 8,4V/DC;

Pastaba:

  • Su skirtingais matavimo prietaisais ir matavimo padėtimi bus 2-4 ℃ paklaida!
  • Taikoma aplinkos temperatūra: nuo -30 ℃ iki 15 ℃.

Pasvarstymai:

  • Nerekomenduojama ilgą laiką naudoti aukštoje temperatūroje, kad būtų išvengta nudegimų.
  • Baterijos, jungiamieji kištukai ir įkrovikliai eksploatacijos metu turi vengti sąlyčio su vandeniu. Jis turėtų būti naudojamas visiškai sausoje būsenoje.
  • Netinkamas naudoti:nėščioms moterims, mažiems vaikams ir tiems, kurie negali išreikšti savo noro.
  • Netinkamas naudoti: tiems, kurie turi širdies stimuliatorių, yra neįgalūs.
  • NEARDYKITE, nekeiskite šildymo plėvelės ir valdymo grandinės, kad išvengtumėte karštų komponentų sugadinimo.
G-3480

SAUGUS ATSISKAITYMAS!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

  • Naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis. Tai paprasta ir visiškai saugu! Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje.
Comments (0)
No customer reviews for the moment.
Pastabos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios vaizdo nuorodos ar rodomi vaizdai (iš kitų tinklalapių) yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Tinklalapyje esančiuose rubrikų ir/ar prekių puslapiuose gali būti publikuotina informacija: naujienos, straipsniai, patarimai, pasiūlymai ir pastabos, kurie yra bendro pobūdžio ir nėra prekės aprašymas, o yra tik papildoma informatyvi informacija. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad pristatymo terminai gali skirtis nuo nurodytų užsakymo pateikimo metu ir / arba Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį (tokiais atvejais, Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas). Jeigu pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje - praneškite mums el. paštu.

Sportas

Kiekvienas sportininkas ar sportuojantis žmogus supranta, kad reikia pasirūpinti patikimomis apsaugomis. Įsigyti kokybišką, patikimą ir nebrangią kelių apsaugą - kainuos tikrai pigiau, nei gydyti traumą - jai tokia nutiktų. Kokybiškos apsaugos, sportuojančiam žmogui - turi įdealiai tikti, tokios apsaugos turi būti: šiltos, patikimos, kvėpuojančios. Labai svarbu, kad apsaugos būtų su tvirtomis ir patikimomis, bei ilgaamžėmis atskiriamosiomis susegimo sistemomis. Savaime suprantama, kad tikro sportinko apsaugos turi būti pagamintos pagal naujausias technologijas ir iš kokybiškiausių medžiagų.

Kodėl dažniausiai patiriamos sąnarių traumos?
Dėl netaisyklingo sporto, dėl nelaimingų atsitikimų ar kitų priežasčių?


Dažniausios ūmių sąnarių traumų priežastys būna šios: autoįvykiai, ypač važiuojant motociklu, kritimai nuo dviračio, susidūrimai kontaktinio sporto metu (krepšinis, futbolas ir pan.). Vyresnio amžiaus žmonės, ūmias sąnarių traumas dažniausiai patiria krisdami.

Lėtiniai sąnarių pažeidimai atsiranda dėl kūno biomechanikos pakitimų. Kūno biomechanikos pakitimams įtakos atsirasti turi raumenų disbalansas (vieni raumenys yra per daug stiprūs, o priešingi jiems per silpni), raumenų ilgio pakitimai, sumažėjusios ar pernelyg didelės sąnarių amplitudės, sutrikęs judesių valdymas, netaisyklinga judesių atlikimo technika sporto metu. Judesių atlikimo technika sąnarių pažeidimams atsirasti didelę reikšmę turi ciklinėse (dažni pasikartojantys judesiai) sporto šakose (bėgimas, dviračio mynimas).

Kokio sporto metu dažniausiai patiriamos sąnarių traumos ir kodėl?

Jei atmesime ekstremalias sporto šakas, vienareikšmiškai – kontaktinio sporto metu. Ir nugalėtojas šioje srityje pagal traumų dažnumą – krepšinis. Paprastai, kontaktiniame sporte vyrauja susidūrimai su kitais žaidėjais. Tokie susidūrimai dažniausiai baigiasi smulkesnėmis ar rimtesnėmis sąnarių traumomis.

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios traumos bei kokių sąnarių?

Pradėkime nuo to, kad traumų dažnumas labiausiai priklauso nuo specifinės sporto šakos. Jei kalbėsime apie krepšinį, vienos dažniausių traumų yra čiurnos patempimai, smulkiųjų plaštakos pirštų sąnarių „sudūrimai“. Taip pat dažnos kelių traumos, kurios neretai baigiasi kelio raiščių ar meniskų pažeidimais. Bėgikai dažniausiai kenčia skausmus klubų, kelių sąnarių srityse. Beisbolo, teniso, badmintono žaidėjai neretai patiria peties sąnario traumas. Trumpai tariant, labiausiai apkraunamas sąnarys sportinės veiklos metu bus dažniausiai pažeistas.

Kaip šios traumos gydomos?

Jei tai yra staiga atsiradusi smulki sąnario trauma, visų pirma, pažeistą vietą reikia šaldyti, laikyti pakeltą, naudoti kompresines priemones (elastinis bintas ir pan.) ir be abejo duoti pažeistam sąnariui poilsio nuo fizinių apkrovų. Jeigu įtariate, kad ūmi trauma yra pakankamai rimta, reikia kuo greičiau kreiptis į specialistą.

Medicinos centro gydytojas ortopedas-traumatologas Kęstutis:

Ar dažnai tenka susidurti su traumomis, patirtomis sportuojant?

Su įvairaus sudėtingumo traumomis, patiriamomis sportuojant, tenka susidurti nuolat. Dažniausiai pasitaikantys atvejai yra sumušimai, raiščių ar raumenų patempimai. Deja, sportuojantiems ne visada pavyksta išvengti ir sunkesnių traumų, tokių kaip menisko, raiščių ar raumenų plyšimas, sąnarių išnyrimas ar kaulų lūžiai.

Ar sporto traumos būdingos tik sporto profesionalams ar ir mėgėjams?

Sportuojant traumą gali patirti tiek mėgėjas, tiek profesionalas. Ne visuomet tai priklauso tik nuo paties sportuojančio pasirengimo ar fizinės būklės. Ypatingai kontaktinių, komandinių sporto šakų sportininkų saugumas, priklauso ir nuo kitų dalyvių elgesio bei atsargumo.

Kokios sporto šakos pavojingiausios?

Ypatingai geras fizinis pasiruošimas reikalingas užsiimant sunkiąja bei lengvąja atletika, gimnastika, fitnesu. Norint užsiimti ekstremaliomis sporto šakomis, tokiomis kaip jėgos aitvarai ar burlenčių sportas, reikalinga ne tik gera sportinė forma, bet šio sporto technikos išmanymas.

Ką patartumėte norintiems pradėti sportuoti žmonėms, kad išvengti galimų traumų?

Pirmiausia, reikia pasirinkti patogią ir sportui pritaikytą avalynę, aprangą, pasirūpinti apsaugomis. Esant galimybei, rekomenduočiau pasinaudoti trenerio ar kito patyrusio asmens pagalba, kuris padės tinkamai įvertinti Jūsų fizines galimybes bei sportinę formą.

Sportuoti reikia reguliariai, todėl iš pat pradžių reikia nusistatyti režimą ir stengtis jo laikytis.

Prieš kiekvieną treniruotę būtina atlikti 10 – 15 minučių apšilimą. Pradėjus sportuoti rekomenduojama pasirinkti lengvesnius pratimus ir mažas apkrovas, o vėliau jas palaipsniui didinti. Svarbu gerai išmokti pasirinktos sporto šakos techniką. Taip pat labai svarbu nepersistengti ir nepervargti, be reikalo nerizikuoti. Jei žmogus jaučiasi pavargęs ar serga, treniruotę patartina atidėti.

Kodęl būtina nusipirkti šildančią prekę?

Praėjusio šimtmečio pradžioje rankų šildytuvą išrado ir rinkai pristatė japonas Niichi Matoba. Nūnai norintys gali įsigyti vienkartinių ir daugkartinio naudojimo rankų ir kojų šildymo priemonių. Savaime kaistančios – patogios, bet jos tinkamos naudoti tik kartą. Yra ir kuru pildomų, tačiau su jomis daugiau vargo. Apskritai toks daikčiukas gali teikti kūnui šilumą nuo pusvalandžio iki keliolikos valandų.

Dažniausiai rankos ir kojos šąla žmonėms, kurių siauros kraujagyslės, sako sveikos gyvensenos žinovė Nijolė Degutienė.

Nors dauguma žmonių šaltas rankas bei pėdas laiko savaime suprantamu dalyku, deja, tai gali būti nesubalansuotos mitybos ženklas. Jei galūnių temperatūra nuolat šaltesnė nei viso kūno, tai dažniausiai nėra pavojinga.

Šaltos rankos ir kojos nėra pati maloniausia savijauta, o kaip tik erzinanti, tačiau yra sprendimas: paygo.lt parduodamas - rankų šildytuvas "Nuostabi šiluma“ – užtikrins malonią savijautą ir jūsų rankos nebešals.

Šildančios prekės – tai originali, inovatyvi ir puiki dovana moteriai, vyrui ar vaikui, kuriems dažnai šalą nugara, rankos ar kojos. Su elektroniniais šildytuvais Jūs tikrai puikiai jausitės lauke ir namuose, ypač šaltomis žiemos dienomis.

Jeigu nuolat šala pirštai

Bene dažniausia galūnių šalimo priežastis – Reino sindromas. Tai – šalčio ar streso sukeliami plaštakų ar pėdų kraujotakos sutrikimai.

Pirminis Reino sindromas vadinamas Reino liga. Dažniausia nerandama jokios kitos sindromą galinčios sukelti priežasties... Ja dažniau serga moterys, pirmieji ligos požymiai atsiranda dar paauglystėje.

Dėl visų minėtų ligų ar dėl kitų nenustatytų priežasčių, pažeidžiamos smulkiosios pirštų kraujagyslės ar nervai. Sušalus ar veikiant nerviniam stresui pirštai tampa balti, atšalę, vėliau, dėl nepakankamo kraujo įsotinimo deguonimi pamėlsta. Reino sindromu serga 5-10 procentų gyventojų. Ši liga būdingesnė gyvenantiems šalto klimato zonoje, ypač šaltuoju metų laiku.
Lengvos formos Reino sindromas vaistais negydomas – rekomenduojama tik vengti šalčio. Esant rimtesnei sindromo formai gali padėti vaistai, mažinantys kraujagyslių spazmus ir pasižymintys kraujagysles plečiančiu efektu.

Danguolė, Juozas ir Audrius Vasiliauskai nauja knyga pradžiugino žmones, kuriems rūpi sveikata ir sveikas gyvenimo būdas. Knygoje „Sveikatos biblija: gydomės natūraliomis priemonėmis“ rasite žinių apie sveikatą - savo lankytojams siūlome paskaityti knygos, kurią išleido „Alma littera“, ištrauką apie šąlančias galūnes.

Nemažai žmonių skundžiasi, kad šąla kojos ir rankos. Kai kurie jaučia tvinkčiojimą rankų ar kojų pirštuose, jie būna šalti, pabalę ar net pamėlę.

Dėl sutrikusios kraujotakos gali kamuoti skausmas (ypač kojas einant), galūnių silpnumas, atsirasti pabrinkimų, protarpinis šlubumas einant, gali pakisti odos spalva (galūnė pablykšta, ypač ją pakėlus) arba ji išsausėja, būna šalta (nukritus temperatūrai pažeistoje galūnėje), galūnės tampa jautrios arba nejautrios, tirpsta, jas dilgčioja, tarsi bėgioja skruzdės, gali atsirasti odos pažeidimų (opų, gangrena), nagų pažeidimų, išnyksta plaukuotumas. Dėl pablogėjusios kraujotakos pažeistuose audiniuose pradeda trūkti deguonies.

Kai kuriems žmonėms dėl kraujotakos sutrikimo kojos šąla net vakare atsigulus miegoti.

Kad galūnės (ypač rankų ir kojų pirštai) atvėsta greičiau nei kitos kūno dalys, yra normalu ir natūralu. Juk ant pėdų ir plaštakų yra mažiau raumeninio audinio (kurio kraujotaka intensyvesnė), beveik nėra riebalinio audinio (kuris sulaiko šilumą). Be to, pėdų ir plaštakų odos plotas yra santykinai didelis šilumą išspinduliuojantis paviršius. Periferinės kūno dalys visada blogiau aprūpinamos krauju.

Įvairūs faktoriai, pavyzdžiui, smulkiųjų kraujagyslių ir kapiliarų spazmai (dėl šalčio, nuovargio, streso ir pan.), ateroskleroziniai šių kraujagyslių pažeidimai, periferinių nervų pažeidimai dar labiau sutrikdo galūnių kraujotaką, į jas patenka dar mažiau kraujo (o kartu ir šilumos). Galūnių šalimui daro įtaką ir žmogaus konstitucija (skirtingas riebalų ir raumenų kiekis), žemesnis kraujo spaudimas (sunkiau krauju aprūpinti nutolusias vietas), periferinės kraujotakos kliūtys.

Šalčio pojūtis galūnėse (kartu su kitais simptomais) gali būti ankstyvas sunkios ligos požymis, todėl rekomenduojama išsiaiškinti priežastis ir, prireikus, pradėti gydytis.

Investuokite į savo sveikatą

Sveikata – brangiausias žmogaus turtas.

Investuokite į savo sveikatą ir elektroninėje parduotuvėje paygo.lt nusipirkite:

Nepamirškite ir savo augintinio (jeigu ji turite) - jam taip pat žiemą būna šaltą:

Visos išvardintos prekės Jums kainuotų 400-500  ir tai labai nedidelė suma - netaupykite sveikatos sąskaita. Patirkite nuostabų šilumos ir komforto jausmą. Išsiskirkite iš pilkos minios ir drąsiai pasitikite naujoves. Jums reikia permainų. Permainos ir progresas visada mus labai labai džiugina.

Geros prekės - tai metų atradimas, tai išskirtinis atradimas - kurį jūs atradote jau dabar. Suprantama, kad visada geriau turėti mažiau bet kokybiškų šildytuvų, nei daug prastų šildytuvų ar nei vieno. Turėti visada yra geriau - nei neturėti. Su gerais ir kokybiškais šildytuvais jūs taupote savo laiką, jūs taupote savo nervus, pagerėja jūsų gyvenimo kokybė, tad savaime suprantama, kad jūs tokią akimirką jaučiatės laimingesniu.

Geros ir kokybiškos sveikatai skirtos, šildančios prekės yra kiekvieno žmogaus siekiamybė. Geri ir kokybiški šildytuvai - tai puikiausia dovana jūsų mylimajam žmogui, giminaičiui ar draugams. Geri ir kokybiški šildytuvai - tai puikiausia dovana jums pačiam. Užsisakykite elektroninį šildytuvą ir pagerinkite savo gyvenimo kokybę. Jums bus daug maloniau savo namuose, kai juose matysite kokybiškas šildančias prekes, prekes kurias atradote ir įsigijote jūs pats, be niekieno pagalbos.

Galima užsidėti šiltas paprastas pirštines, milijonai žmonių pasaulyje tą ir daro, ir taip buvo tūkstančius metų - tačiau dabar šiame technikos ir progreso amžiuje - senai jau galima gyventi patogiau. Patogiau nes taip geriau. Jums tiesiog reikia išbandyti. Galima nieko nedaryti, tačiau galima priimti teisingą sprendimą.

Žmogus perką daugybę nereikalingų dalykų ir daug rečiau perka tuos dalykus, kurių jam iš tiesų reikia. Pirkite tik tai kas jums reikalingą ir tai ką naudosite. Mes neskatiname vartotojiškumo.

Vartojimas tampa besaikiu, kai vartojame daugiau, nei reikia. Pradėjus vartoti daugiau, nei reikia, ribos išsitrina. Asmeninė kreditinė leidžia pirkti daugiau, nei uždirbame. Reklamos subtiliai pakeičia mūsų troškimus, susijusius su materialiais daiktais. O dėl mus supančios vartotojiškos kultūros besaikis vartojimas ima atrodyti natūralus ir normalus.

Dėl besaikio vartojimo norisi vis didesnių namų, greitesnių automobilių, madingesnių drabužių, įmantresnių technologijų ir perpildytų stalčių. Daiktai žada laimę, tik niekad jos neatneša. Vietoj jos atsiranda troškimas gauti daugiau...

Gyvenimas – menas visur surasti grožį ir džiaugsmą. Mums džiaugsmą dovanoja ne aplinka, o mūsų požiūris į aplinką. Mažas kasdieninis džiaugsmas ir daro gyvenimą laimingą.

Citatos


Tikriausiai sutiksite, kad sveikata – brangiausias žmogaus turtas. Kas žino – gal šie žymių žmonių pamąstymai apie ją padės Jums pasijusti geriau?

  • „Patys sveikiausi ir gražiausi žmonės – tie, kurių niekas neerzina“, – G. Lichtenbergas.
  • „Pati blogiausia negalia iš visų – būti prisirišusiam prie savo negalavimų“, – Seneka.
  • „Kuo sunkesnė liga, tuo aiškesnis vidinis balsas“, – Čarlzas Demas.
  • „Viena iš sveikimo sąlygų – tai noras pasveikti“, – Seneka.
  • „Sveikata žmogaus akyse niekada nepraranda vertės, nes net ir apsirūpinus, prabangoje be sveikatos gyventi gera nebūna“, – N. G. Černiševskis.
  • „Mes geriame už kitų sveikatą ir gadiname savąją“, – D. K. Džeromas.
  • „Gerbti dangų ir žemę – tai yra vaistas“, – Lao Dzė.
  • „Kai jauti liūdesį, ieškok išgijimo darbuose“, – Abraomas Linkolnas.
  • „Vaistų poveikis greitas, dietinių priemonių – ilgai trunkantis“, – Hipokratas.
  • „Gydytojas ne visada pajėgus išgydyti ligonį“, – Ovidijus.
  • „Sveikata yra tokia pat užkrečiama, kaip ir ligos“, – R.  Rolanas.
  • „Pačios baisiausios ligos – ne mirtinos, o neišgydomos“, – M. Ešenbach.