Laikrodžio mechanizmas "Baltoji klasika"

THL05951

Nauja prekė

Sekundinės rodyklės ilgis: ~ 14.0 cm; Minutinės rodyklės ilgis: ~ 12.4 cm; Valandinės rodyklės ilgis: ~ 8.4 cm; Mechanizmo išmatavimai: ~ 5.5 x 7.5 x 1.6 cm. Mechanizmas skirtas pakeisti taisant ar darant rankų darbo laikrodį.

Smulkiau

1 Vienetas

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

5,00 € su PVM

Apie prekę

  • Sekundinės rodyklės ilgis: ~ 14 cm;
  • Minutinės rodyklės ilgis: ~ 12.4 cm;
  • Valandinės rodyklės ilgis: ~ 8.4 cm;
  • Mechanizmo išmatavimai: ~ 5.5 x 7.5 x 1.6 cm;
  • Maitinimas: 1 x 1.5V AA baterija.

Ieškote tylaus ir patikimo mechanizmo? Šio laikrodžio mechanizmas veikia be tiksėjimo, sekundinė rodyklė sukasi tolygiai, tyliai ir be tiksėjimo. Tai puikus, kokybiškas ir patikimas laikrodžio mechanizmas, kuriam gamintojas užtikrina 50 000 valandų nepertraukiamo darbo eigą. Šio mechanizmo relė pagaminta iš kokybiškų varinių laidų - todėl, tas įtakoja gerą energijos laidumą ir mažas energijos sąnaudas, mechanizmo dantračių sistema sukurta taip, kad būtų kuo mažiau nereikalingų detalių ir patikimai tarnautų. Visi mechanizmo dantračiai pagaminti iš kokybiškų medžiagų.

Kvarcinis sieninių laikrodžių mechanizmas su metalinėmis rodyklėmis atnaujins jūsų sieninį laikrodį, o tylus mechanizmas ilgai tarnaus rodydamas tikslų laiką. Veikia nuo "AA" tipo elemento. Mechanizmas turi laikrodžio pakabinimo kilputę, tvirtinimo sriegį bei tvirtinimo gumelę. Laikrodžio mechanizmui suteiktas "RoHS" sertifikatas - tai kokybės ir patikimumo garantas. Visi mechanizmai patikrinti, veikiantys ir labai kokybiški.

Mechanizmus užsakome tik iš patikimų tiekėjų (tiesiai iš laikrodžių mechanizmų gamintojų) su kuriais bendradarbiaujame daug metų, todėl, kad nesinaudojame tarpininkų paslaugomis - galime taikyti ir taikome nuolaidas.

Priedai

23 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: